KELAB / PERSATUAN

Sila klik gambar yang lebih jelas.

Slide16Slide17 Slide13 Slide14 Slide15 Slide10 Slide11 Slide12 Slide8 Slide9 Slide5 Slide6 Slide7 Slide1 Slide2 Slide3 Slide4

 

 

KELAB / PERSATUAN ( BUKAN AKADEMIK )

KELAB PENCEGAHAN JENAYAH

  1. RATNO AFFENDI B. KAMARUDIN (K)
  2. MOHD RASYIDI B. YUSOFF (PK)
  3. MAZIAH BT IDRIS
  4. NURHAYATI BT SHAFIE
  5. PUTI AZWEEN BT AZRIN

 

KELAB TMK (ICT)

  1. NURUL AKMAL BT BAKHARI (K)
  2. NASERUDIN B ABDUL FATAH (PK)
  3. MOHD KYAIRI IZUAN B ZULKAPLI
  4. MOHD NAZARI B OTHMAN
  5. NORZELA BT NOH
  6. DEIVANY A/P RAMASAMY

 

KELAB BIMBINGAN DAN KERJAYA

  1. AZIZAH BT AMIRULLAH (K)
  2. NOR FAZLIANI BT PAUZI (PK)
  3. SUZILAWATI BT ZAHARI
  4. ROLIAH BT DIMYATI

 

MAJLIS PERWAKILAN TINGKATAN 6

CIK HJH ROSIDAH BT HASAN (K)

NOORUL ANHAR B MOHD YUSOFF (PK)

  1. NOOR HAYATI BT ISMAIL

CIK HJH ZAINON BT MASRI

  1. MOHD ARMAN B NORDIN

 

KELAB RUKUN NEGARA

  1. ALWI B CHE ABDULLAH (K)
  2. NURAIN BT ISMAIL (PK)
  3. NUR MARIATUL KIPTIAH BT MOKHTAR
  4. ABD RAHMAN B CHE NOH
  5. NURUL ATIQAH BT NOR AZMI

 

KELAB KECERIAAN

CIK ZULAIKHA BT AHMAD SUHAIMI (K)

ZARINA BT ABDULLAH (PK)

DAELAMI B MOHD YUSOFF

  1. ROSZALINA BT JAMIL

 

KELAB REKREASI DAN ALAM SEKITAR

  1. RADIAH BT IDRIS (K)
  2. NOOR HASLINDA BT YAHAYA (PK)
  3. ALHAN SALWANA BT HJ. MOHD ROSLAN
  4. MOHD SHAHRULNIZAM B HASHIM
  5. CIK NOR AZIAN BT AHMAD

 

KELAB / PERSATUAN ( AKADEMIK )

PERSATUAN BAHASA MELAYU DAN KESENIAN

  1. NOREHAN BT ABU AHMAD (K)
  2. HJH. HAMIMAH BT AHMAD (PK)
  3. SUHAINAH BT ARIFIN
  4. WAN ROHANI BT WAN DAUD
  5. IZATUL BAHIYAH BT HJ. ABDUL MANAP

 

PERSATUAN SEJARAH DAN GEOGRAFI

  1. NORIANI BT BAKAR (K)
  2. ESAH BT MORAD (PK)
  3. MOHD NOOR AZMI B MAMAT
  4. SUHAILAWATI BT MAMAT
  5. ZURAIZAH BT OTHMAN
  6. SHAHMURI B AGUS

 

PERSATUAN MATEMATIK DAN SAINS

  1. SIVA SANTHI A/P ARUMUGAM (K)
  2. RUSYITA BT MD ESA (PK)
  3. FAZLINA BT MAK MUNI @ MAT MUNI
  4. ASMAHANI BT AHMAD SUHAIRUN
  5. MARLINA BT ARIFIN
  6. ZAKIAH BT ARSHAD

 

PERSATUAN BAHASA TAMIL

  1. KUMAR A/L PERUMAI (K)

CIK ROHINI DEVI A/P PAUL RAJ (PK)

PN . JAYA MALA A/P P.KUPUSAMY

  1. GUNASEELAN A/L NARASAMBU

 

PERSATUAN BAHASA CINA

  1. CHOO TSUI SAN (K)
  2. YEO CHONG EE @ EDMUND (PK)
  3. QUAH SIEW MING

 

KELAB AKADEMIK TINGKATAN 6

  1. THAMIL CHELVI A/P AYYADURAI (K)
  2. ANITA BT SHAFIEI (PK)
  3. PN.HJH RODZILAH BT AZIDAN
  4. JULIA BT KAMARUDIN
  5. NOR AKMAR BT SHAMLI

 

 

PERSATUAN BAHASA INGGERIS DAN KEBUDAYAAN

  1. SHARA DEVI A/P J.C. RAMALU (K)
  2. RAMLI B MAT DESA (PK)
  3. PREMA DEVI A/P SUNDARAM
  4. TN.HJ. MOHD HAMIDI B HASSAN
  5. THILAGAVATHY A/P R. APAVOO
  6. JAGTAR KAUR A/P MARKHAN SINGH

 

PERSATUAN EKONOMI PENGGUNA ERT/KHB

  1. NORHAYATI BT ROSLI (K)
  2. ROHAZIEN BT ALIMAT (PK)
  3. SAFINAS BT KAMIS
  4. JUNAIDAH BT JUSOH
  5. SAIPOL BAHRIN B SULAIMAN

 

PERSATUAN PENDIDIKAN ISLAM

  1. MOHD YUSOFF B ABD RAHMAN (K)
  2. NOOR HAFIZAH BT ALIAS (PK)

PN.NORAINI BT MOHAMED SHAFIEE

PN.JUAIRIYAH BT.ELAN

  1. ABDUL AZIZ LUTFI B MOHAMED
  2. SHAMSUDIN B YAACOB

 

PERSATUAN BAHASA JEPUN

EN.HAMKA RIZAL B SHAHARUDIN (K)

HJH. MARIA ZULYANI BT. MOHD ZAIN (PK)

  1. MAYA MUHAIZA BT ZULKEFLI

PN.SITI AMINAH BT MOHAMAD ZAID

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *